Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin

I. Informacje ogólne

 1. Właścicielem sklepu internetowego Bilard.pl jest firma WIK Sp. z o.o., ul. Dworska 82, 43-426 Dębowiec, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000076190, Kapitał Zakładowy : 1.510.000, NIP 5482278310, REGON 072351210 zwana dalej Sprzedającym.
 2. Adres do korespondencji: WIK Sp. z o.o., ul. Dworska 82, 43-426 Dębowiec.
 3. Korzystanie z serwisu/sklepu Bilard.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności Bilard.pl określonych w tym serwisie.
 4. Znaki handlowe są zastrzeżone i używane tylko w celu prezentacji produktów i firm.

 

II. Zasady zamawiania

 

 1. Zamówienie składane jest poprzez formularz zamówieniowy wypełniany interaktywnie przez Kupującego w trakcie realizowania zakupu w serwisie.
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone po godz. 15:00 w dni robocze, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą w najbliższy dzień roboczy.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 4. Składając zamówienie Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Sprzedający skontaktuje się z Kupującym w celu potwierdzenia przez niego złożenia zamówienia. Z chwilą potwierdzenia zamówienia przez Kupującego, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze nie będą rozpatrywane.
 6. Zamówienia, nie potwierdzone przez Kupującego w ciągu 7 dni nie będą realizowane.
 7. Zmiany cen towarów w sklepie "Bilard.pl" nie dotyczą zamówień złożonych przed wprowadzeniem nowych cen.
 8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu. W razie wycofania produktu po złożeniu zamówienia, Sprzedający poinformuje składającego zamówienie o wycofaniu.
 9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie "Bilard.pl" wyrażone są w PLN (złotych polskich) i zawierają podatek VAT.
 10. Sprzedający na zakupione towary wystawia faktury VAT.
 11. Klienci krajowi i zagraniczni składają zamówienia w PLN.

 

III. Wysyłka i zapłata

 

 1. Zamówione towary dostarczane są do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A, firmy kurierskiej lub w inny sposób wybrany przez Kupującego z opcji dostępnych podczas składania zamówienia. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
 2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 21 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym. W przypadku stołów bilardowych i innych urządzeń czas realizacji wynosi 7-21 dni. Wymagane jest ustalenie warunków wnoszenia stołu bilardowego przed jego dostawą i zapewnienie naszym pracownikom pomocy przy jego wnoszeniu. W przypadku gdy na miejscu okaże się, że stołu nie można wnieść koszty przeróbki stołu i ponownego transportu ponosi odbiorca.
 3. Zapłata za towar i jego dostawę z uwzględnieniem postanowień z punktu 10 i 11 rozdziału II niniejszego regulaminu uiszczana jest gotówką spedytorowi lub na poczcie przy odbiorze przesyłki lub też kartą płatniczą w momencie składania zamówienia w sklepie internetowym.
 4. Jeżeli zapłaty nie dokonano kartą płatniczą formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej lub pracownik Poczty Polskiej S.A. (jeżeli jest ona dostarczycielem przesyłki).
 5. Po uiszczeniu opłaty Kupujący powinien sprawdzić zawartość paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. W razie stwierdzenia naruszeń lub uszkodzeń, należy zażądać od kuriera lub pracownika Poczty Polskiej sporządzenia protokołu z zaznaczeniem zastrzeżeń co do stanu przesyłki.
 6. W przypadku braku towaru w magazynie, Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia
 7. Koszt dostawy:  
 


 

Przesyłki  / sposób dostawy


 

Przewidywany czas dostawy

Koszt dostawy

 Płatność przed dostawą

Płatność przy odbiorze

Przesyłka Kurierska

 (do 30 kg)

 

24 godziny

 

Od 14,50 

 

Do 35,00  

Przesyłka Kurierska

 (powyżej 30 kg)

 

do 2 dni roboczych

 

Od 60,00

 

Do 265,00

Poczta Polska (do 350 g) , przesyłka priorytetowa

do 2 dni roboczych

6,00

9,50

Poczta Polska

Przesyłka Biznesowa

 (od 0,351kg do 25 kg)  ,

PPlogo

 

 

do 2 dni roboczych

 

11,99

 

15,99

Odbiór własny  

w siedzibie firmy

od poniedziałku do piątku 
w godz. 8:00 - 15:00


 

0,00  

0,00  

WIK sp. z o.o.

dostawa sklepu

Wg uzgodnień

od 1,50 do 2,00 za          

 1 km dojazdu

od 1,50 do 2,00 za  

 1 km dojazdu

IV. Zwrot towaru i reklamacje

 

 1. Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Bilard.pl przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: WIK sp. z o.o. Kostkowice,Dworska 82, 43-426 Dębowiec lub dodatkowo na adres e-mail : wik@bilard.pl  
 2. Termin:Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 10 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.
 3. Zwrot świadczeń :  W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: WIK sp. z o.o. Kostkowice,Dworska 82, 43-426 Dębowiec. Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez WIK sp. z o.o.świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

V. Informacja dotycząca tekstu umowy

 1. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.bilard.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT

 

VI. Nota prawna

 

 1. Prawa autorskie do zawartości strony internetowej Bilard.pl należą do WIK sp. z o.o. (Copyright © 2004-2010 by WIK), 43-426 Dębowiec, Dworska 82. Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na tej stronie internetowej, w tym między innymi teksty, ilustracje i dźwięk, nie mogą być powielane, przesyłane, rozpowszechniane lub przechowywane w celach innych niż cele ściśle prywatne lub o ile nie określono inaczej, bez uprzedniej pisemnej zgody WIK sp. z o.o. Niektóre części tej strony internetowej zawierają ilustracje, objęte prawami autorskimi osób, które ich dostarczyły. Wszelkie nazwy i znaki firmowe występujące na wszystkich stronach WWW są zastrzeżone przez odpowiednie firmy. Wszelkie prawa nie wymienione tu bezpośrednio są zastrzeżone i każde nieautoryzowane ich użycie będzie ścigane z całą surowością prawa.W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel