Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

WIK sp. z o.o.

 

 

"WIK" SP. Z.O.O. jest polską firmą istniejącą na rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji stołów bilardowych i snookerowych, stołów do hokeja powietrznego (Air hockey), automatów do gry w lotki ( Dart ) oraz urządzeń o charakterze zarobkowo-rozrywkowym (Duszek, Koszykówka).

Jesteśmy również w Polsce przedstawicielem włoskiej firmy GARLANDO - czołowego na świecie producenta stolików piłkarskich.

W naszej pracy przykładamy niezwykle dużą uwagę do detali i najlepszego wykończenia. Stała kontrola procesu produkcji daje gwarancję wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Asortyment oferowany przez „WIK” spełnia najwyższe, światowe standardy w zakresie produkcji i zarządzania jakością. Posiadamy certyfikaty jakości Polskiego Związku Bilardowego PZBiL a stworzone przez naszą firmę stoły spełniają wymogi określone przez Europejską Federację Bilardową EPBF.

W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce oraz sprawdzone i nowoczesne technologie. Wszystkie produkty opracowujemy w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe, opinie ekspertów oraz wybitnych specjalistów z różnych dziedzin.

Nasz asortyment tworzymy pod kątem oczekiwań i potrzeb rynku. Co więcej, wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe, ciekawe i pożądane przez Klientów przedmioty.

Od początku " WIK " konsekwentnie buduje markę polskiej firmy tworzącej niebanalne i doskonałej jakości produkty, za którymi stoją wartości, takie jak: zaufanie, tradycja, odpowiedzialność i nowoczesność.

Oddajemy do Państwa rąk stronę internetową, która przedstawia ofertę firmy "WIK". Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane tutaj produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 


WIK Sp. z o.o., ul. Dworska 82, 43-426 Dębowiec,spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego pod numerem KRS 0000076190, NIP 548-22-78-310, wysokość kapitału zakładowego: 1.510.000 PLN, opłacony w całości.


Pokaż WIK sp. z oo na mapie Google

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel