Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poker, Kości

( ilość produktów: 12 )

Poker w kości

Poker to niezwykle popularna gra rozrywkowa, która ma wielu zwolenników. Nie brakuje także profesjonalnych turniejów tej gry. Poker występuje w wielu wersjach – przez wiele dekad gracze stworzyli różne odmiany pokera. Poker dobierany, Texas Holdem – to tylko niektóre z nich. Istnieje także odmiana znana po prostu jako „kości”. W naszym asortymencie znajdziesz wybór wszystkich akcesoriów niezbędnych do pokera w kości.

Gra w kości – poker to doskonała forma rozrywki

Na czym polega gra w kości? Najprostsza odpowiedź brzmi: zbieramy punkty z wyrzuconych przez nas kości w każdej kolejnej rundzie. Aby grać w kościanego pokera należy sporządzić tabelkę, w której będą wypisywane wyniki każdego kolejnego gracza. Angielski termin pokera kości to Poker Dice. Jednak w tej grze nie wykorzystujemy kart. Co w takim razie kościany poker ma wspólnego z tradycyjnym pokerem? Jest to ogólna koncepcja gry, która zakłada dążenie do osiągnięcia konkretnych układów kości (w przeciwieństwie do kart), ponieważ to one zapewnią nam możliwość otrzymania większej liczby punktów. Warto zapoznać się z konkretnymi układami i ćwiczyć umiejętność ich rozpoznawania zanim przystąpimy do gry. Wtedy będziemy mogli łatwiej ukryć nasze emocje i rozgrywać strategicznie kościanego pokera. 

Poker, kości – bogaty asortyment Bilard.pl

W naszym asortymencie znajdziesz klasyczne zestawy kości w kubkach skórzanych, dostępne w różnych rozmiarach. Z łatwością wybierzesz dokładnie taki, jakiego szukasz. Jeżeli potrzebujesz samego kubka lub wyłącznie kości, znajdziesz te pojedyncze elementy w naszej ofercie. Proponujemy także kości w komplecie 5 sztuk, umieszczone w drewnianych pudełkach. Dzięki skórzanemu materiałowi kubka i estetycznemu drewnu pudełek, takie akcesoria mogą służyć również jako estetyczne dodatki w pomieszczeniu. Dostępne są także standardowe karty, niezbędne do gry w tradycyjnego pokera. Możesz zdecydować się na pojedynczą lub podwójną talię kart. Oferowane przez nas karty są wytrzymałe i posłużą Ci podczas wielu partii pokerowych rozgrywek.

Marka
Przedziały cenowe
pixel