Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bile pool 57,2 mm

( ilość produktów: 31 )

Bile pool 57,2 mm

Stół bilardowy to fantastyczna gra towarzyska, jaką można spotkać w różnego rodzaju klubach, pubach i barach, a także forma spędzania czasu przez wytrawnych graczy. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju kule bilardowe 57,2 mm. Najwyższej jakości bile uświetnią grę i poprawią jakość rozrywki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najwyższej klasy bile, które zakupić można w formie pojedynczych kul lub w kompleksowych zestawach. Oferowane przez nas kule do bilarda 57,2 mm to świetny wybór zarówno dla właścicieli lokali jak i dla początkujących lub zaawansowanych graczy. 

Kule do bilarda 57,2 mm - pojedyncze

Sklep bilard.pl oferuje możliwość zakupu różnego rodzaju pojedynczych bil. Bile pool 57,2 mm w białym i czarnym kolorze (nr 8) dostępne są w różnym przedziale cenowym. Można kupić je pojedynczo, co pozwoli uzupełnić zestaw o brakujące elementy. Pojedyncze kule do bilarda można zakupić także od numeru 1 do numeru 15, za wyjątkiem numeru 8, co również pozwoli uzupełnić zestaw bil o zagubione elementy. Nasz sklep posiada w swojej ofercie również bile treningowe. Ten rodzaj bil przeznaczony jest zarówno dla początkujących graczy, którzy chcą się czegoś nauczyć, jak również dla profesjonalistów jako forma treningu. Bile treningowe również dostępne są w kilku różnych wariantach cenowych. 

Kule bilardowe 57,2 mm - zestawy

W naszym sklepie można zakupić także całe zestawy bil zawierające szesnaście niezbędnych kul. Kule bilardowe dostępne są również w nieco bardziej rozbudowanych zestawach. Takie zestawy zawierają wówczas dodatkowo między innymi ściereczkę i środek do czyszczenia, bilę treningową, kije bilardowe, kredę, trójkąt, plastikową podpórkę, drewniany wieszak na 6 kijów, szczotkę do czyszczenia sukna oraz zestaw naprawczy do regeneracji kijów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu - zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą przy podjęciu decyzji, dobiorą produkt odpowiedni do Państwa potrzeb oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Marka
Przedziały cenowe
pixel