Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dla biznesu

( ilość produktów: 15 )

Profesjonalne stoły do air hockeya dla klientów biznesowych

Air Hockey cieszy się ogromną popularnością zarówno pośród najmłodszych uczestników, jak również dorosłych graczy. Liczne lokale usługowe decydują się na zakup profesjonalnego stołu, aby zapewnić swoim klientom rozrywkę, a przy okazji zapewnić sobie dodatkowy przychód. Cymbergaj dla biznesu odznacza się profesjonalnym wykonaniem oraz posiada specjalny system wrzutowy, który aktywuje stół dopiero po wrzuceniu monety lub żetonu.

Jak działa zarobkowy stół do Air Hockeya?

Na jednej z band stołu umieszczony jest otwór przeznaczony do wrzucania monet lub żetonów sprzedawanych przez właściciela stołu. Po umieszczeniu należnej opłaty, stół zostaje aktywowany na określoną liczbę czasu lub na liczbę rund do 10 punktów. Niektóre stoły Air Hockey dla biznesu mogą być regulowane pod kątem stawki oraz czasu gry, co pozwala je dostosować do indywidualnych potrzeb.

Profesjonalny cymbergaj – co warto o nim wiedzieć?

Wbrew pozorom jest to dosyć skomplikowana maszyna wyposażona w dmuchawy zamknięte w obudowie. Ich celem jest zmniejszanie tarcia na blacie stołu, dzięki czemu, krążek zachowuje się zupełnie tak samo jak na lodzie, co znacznie uatrakcyjnia grę. Mamy także licznik czasu lub punktów w zależności od trybu gry. Profesjonalny Air Hockey dla biznesu może ważyć ponad 100 kilogramów, a jego długość często przekracza 2,5 metra. W związku z tym, profesjonalne stoły do cymbergaja wymagają sporo wolnej przestrzeni.

Air Hockey jako propozycja dla firm

Zaawansowane stoły do cymbergaja są dedykowane wszystkim lokalom rozrywkowym, takim jak: puby, bary, restauracje, salony i parki rozrywki. Niemniej jednak, cymbergaj dla firm idealnie sprawdzi się także w większych korporacjach jako forma odprężenia dla pracowników. Intensywna gra wymaga odrobiny ruchu, dzięki czemu, aktywny odpoczynek pozwala szybciej odpocząć i przygotować się do dalszej pracy umysłowej. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup profesjonalnego cymbergaja, piłkarzyków lub bilarda do swojej firmy.

pixel