Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do piłkarzyków

( ilość produktów: 13 )

Akcesoria do piłkarzyków – jak zadbać o nienaganny stan stołu?

Jak doskonale wiemy, profesjonalne piłkarzyki są związane z dosyć intensywną i emocjonującą grą, szczególnie, jeśli w rozgrywką zaangażują się dorośli mężczyźni. Z biegiem lat, niektóre elementy stolika mogą się po prostu zużywać. Na szczęście, do naszej dyspozycji pozostają wszechstronne akcesoria do piłkarzyków. Dzięki nim, bez najmniejszego trudu zadbamy o nienaganny stan naszego stołu.

Piłeczki warto wymieniać regularnie

W przypadku profesjonalnych stołów często wykorzystywane są specjalne piłeczki wykonane z gumopodobnego tworzywa. Jest to materiał wytrzymały, jednak na skutek częstego obijania się o bandy z czasem traci swoje pierwotne właściwości. Wówczas, piłeczka może zachowywać się inaczej i utrudniać grę. Akcesoria do piłkarzyków stołowych oferują nam szeroką gamę piłeczek w różnych kolorach. Warto co jakiś czas wymienić piłki w stoliku, co korzystnie wpłynie na jakość i komfort rozgrywki.

Jakie części eksploatacyjne wymagają wymiany z czasem?

Turniejowe stoły do piłkarzyków odznaczają się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Z czasem mogą się jednak pojawić pewne niedoskonałości, które wymagają interwencji. Owijki uchwytów, same uchwyty, piłkarzyki, drążki… Jeśli jeden z tych elementów będzie wymagał wymiany, właściwą część znajdziemy pośród szerokiej gamy akcesoriów do piłkarzyków. W związku z tym, nie musimy się martwić, jeśli na skutek zbyt intensywnej gry jeden z piłkarzyków ulegnie uszkodzeniu.

Jak dbać o stół do piłkarzyków?

Stół wymaga oczywiście regularnego czyszczenia oraz konserwacji. Akcesoria do piłkarzyków stołowych proponują nam specjalny spray do drążków piłkarskich, który zmniejsza tarcie i umożliwia swobodną rozgrywkę. Przy częstej eksploatacji, drążki warto naoliwić przynajmniej raz w miesiącu. Możemy to zrobić w ciągu kilku sekund, a wyższa jakość rozgrywki będzie odczuwalna. Wśród akcesoriów znajdziemy również pokrowce, które uchronią stoły znajdujące się na zewnątrz przed kapryśnymi warunkami atmosferycznymi.

Marka
Przedziały cenowe
pixel