Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stoliki rekreacyjne

( ilość produktów: 31 )

Piłkarzyki stołowe – idealny prezent dla dziecka i dla dorosłych

Gra w piłkarzyki cieszy się olbrzymią popularnością od kilkudziesięciu lat. Profesjonalne, duże stoły znajdziemy w barach, parkach i salonach rozrywki, a także w kurortach turystycznych. To świetna forma rozrywki zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych. Stoły do piłkarzyków są dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu, bez trudu zakupimy rekreacyjny stolik, który zmieści się do naszego domu lub mieszkania.

Piłkarzyki to gra dla każdego

Zasad tej gry nie trzeba szeroko omawiać. 22 piłkarzy, 8 uchwytów do sterowania, 2 bramki oraz 1 piłeczka. Drewniane stoły do piłkarzyków przewidują miejsce dla dwóch lub czterech zawodników. W trakcie emocjonującej wymiany i gonitwy za piłką cel jest jeden. Popchnąć uchwyt w odpowiednim momencie, tak, aby nasz piłkarz strzelił bramkę przeciwnikom. Choć jest to gra barowa, nie brakuje dużej aktywności fizycznej. Zabawę przy stole do piłkarzyków uwielbiają zarówno dzieci, jak również osoby dorosłe.

Stół rekreacyjny do piłkarzyków na każdą okazję

Biorąc pod uwagę bardzo duże wymiary profesjonalnych stołów turniejowych, do domu najczęściej wybieramy nieco mniejsze stoły do piłkarzyków wykonane z tworzyw sztucznych lub drewna. Bardzo szybki i wygodny montaż sprawia, że jesteśmy w każdej chwili w stanie złożyć stół do pozycji pionowej, dzięki czemu, nie zajmuje on wiele miejsca. Choć rozmiary takiego stolika są mniejsze, emocje pozostają niezmienne. Nawet rozgrywki przy małym stole zapewnią uczestnikom doskonałą rozrywkę.

Stół do piłkarzyków to ciekawy pomysł na prezent

Z takiego prezentu ucieszą się dzieci, a także osoby dorosłe pasjonujące się piłką nożną. Piłkarzyki stołowe są dostępne w różnych wariantach oraz rozmiarach, dzięki czemu, bez trudu dobierzemy najlepszy model. Gra w piłkarzyki zapewnia świetną rozrywkę, a także sporą ilość ruchu, co pozwoli zadbać o lepszą kondycję dzieci. Jeśli chcemy odciągnąć najmłodszych od komputera lub smartfona, emocjonujące piłkarzyki okażą się doskonałym rozwiązaniem.

Przedziały cenowe
pixel