Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dla domu

( ilość produktów: 2 )

Cymbergaj do domu – rozrywka dla całej rodziny

Cymbergaj, czy też jego profesjonalna nazwa, Air Hockey, to bardzo popularna gra zręcznościowa, z którą powszechnie spotkamy się w kurortach wypoczynkowych oraz wszelkich parkach i salonach rozrywki. Świetnym rozwiązaniem może być własny cymbergaj do domu, dzięki czemu, popularną rozrywką będziemy mogli cieszyć się każdego dnia. To doskonała propozycja zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych.

Air Hockey to nie tylko dobra zabawa

Zasady Air Hockeya są niezwykle proste. Jest to gra przeznaczona dla dwóch osób. Przy pomocy specjalnych paletek odbijamy płaski krążek. Specjalny stół z otworami nadmuchuje powietrze w taki sposób, aby zmniejszyć tarcie i zapewnić krążkowi większą szybkość. Zadaniem jest strzelenie bramki chronionej przez gracza naprzeciwko. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że Air Hockey do domu to nie tylko forma zabawy, ale również świetne ćwiczenie na refleks oraz zręczność, co w przypadku mniejszych dzieci jest szczególnie ważne.

Jakie stoły mamy do wyboru?

Oryginalne stoły do Air Hockeya, spotykane w parkach rozrywki, mają ok. 2 metrów długości. Co zrozumiałe, nie w każdym domu znajdziemy odpowiednio dużo miejsca, aby ustawić oryginalny stół. Cymbergaj dla dziecka jest jednak znacznie mniejszy, a jego długość oscyluje w okolicy 1 metra. Jest również znacznie węższy, dzięki czemu, łatwo znaleźć dla nieco odpowiednią przestrzeń w pokoju dziecięcym. Nawet małe stoliki dla dzieci są wyposażone w dmuchawę, która zapewnia odpowiednią jakość rozgrywki.

Czy warto zdecydować się na zakup cymbergaja do domu?

Choć Air Hockey to gra dedykowana głównie dzieciom, z własnej autopsji wiemy, że także dorośli potrafią przy niej spędzić wiele minut. Cymbergaj do domu sprawdzi się jako zabawa dla dzieci, a także świetna atrakcja na imprezę w starszym gronie. Stoliki mogą zostać dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb, dzięki czemu, mamy pewność, że zakupiony produkt dobrze sprawdzi się w naszym domu. Ponadto, przy tej emocjonującej grze możemy liczyć na sporą ilość aktywności fizycznej.

pixel