Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dart

( ilość produktów: 49 )

Dart

Dart to w Polsce bardzo popularna zabawa towarzyska. Nasze produkty z powodzeniem można wykorzystać w różnego rodzaju pubach, barach, dyskotekach, klubach i pizzeriach. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne rzutki do darta i inne akcesoria wszystkich właścicieli tego rodzaju lokali. Ten niedrogi sprzęt dostarczy wiele rozrywki Państwa gościom.  

Dart sklep - profesjonalne automaty, tarcze i inne

W naszej ofercie znaleźć można profesjonalne automaty do gry w rzutki, które w przyszłości mogą stać się alternatywnym źródłem dochodu. Automaty posiadają tarczę angielską lub amerykańską oraz wrzutnik monet. Ich obsługa jest bardzo prosta, bowiem instrukcje gier dostępne są w języku polskim. Z automatu jednocześnie może korzystać maksymalnie osiem osób. Urządzenia mają bardzo niewielkie gabaryty, dzięki czemu nie zajmą zbyt dużej powierzchni w lokalu. Montaż automatów jest bardzo prosty i intuicyjny. W naszym sklepie znaleźć można również tarcze, które będą funkcjonowały w lokalu samodzielnie, bez automatu. Tarcze sprzedawane są w wersji papierowej lub z włókna z agawy sizalowej. Średnica tarcz zwykle wynosi 45 centymetrów. Niektóre produkty z tej sekcji zawierają w zestawie profesjonalne rzutki do darta. Nasze produkty to również wymienne tarcze europejskie i amerykańskie do automatów.W sprzedaży posiadamy także rzutki i lotki do darta. Nasze profesjonalne rzutki do darta sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach po trzy sztuki. Lotki do darta dostępne są w różnych kolorach, zwykle posiadają one ostry grot. Różnorodny design rzutek oraz rozpiętość cenowa pozwala dobrać produkt adekwatnie do potrzeb kupującego. 

Dart sklep - pozostałe akcesoria

W naszym sklepie znaleźć można również akcesoria niezbędne do gry w darta. Są to między innymi wymienne piórka do rzutek dostępne w różnych kolorach, wymienne końcówki do rzutek oraz linie startowe. Wszystkie powyżej opisane produkty w połączeniu z tego rodzaju wysokiej jakości akcesoriami dodatkowymi, stworzą przestrzeń do profesjonalnej gry i udanej zabawy.

Kategoria
Marka
Przedziały cenowe
pixel