Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria

( ilość produktów: 7 )

W tej kategorii oferujemy profesjonalne akcesoria do Air Hockeya, Wszystkie przedmioty zostały wyprodukowane z materiałów o wysokiej jakości i podniosą komfort gry! Air Hockey to ciekawa gra zręcznościowa dla dwóch graczy, która rozwija refleks i dostarcza mnóstwo rozrywki. Air Hockey przypomina nieco zminiaturyzowaną wersję hokeja na lodzie. Cała zabawa odbywa się jednak na stole, który posiada otwory napowietrzające krążki, ślizgające się bez kontaktu z podłożem. Air Hockey to pasjonująca oraz ciekawa gra dla małych i dużych!

Jakie akcesoria  do Air Hockey'a mamy w swojej ofercie?

Nasza oferta zawiera m.in profesjonalne krążki, odbijaki, samoprzylepne filce do odbijaków oraz czujniki optyczne. Akcesoria są przeznaczone dla wszystkich miłośników tej fantastycznej gry! Oferujemy akcesoria zarówno dla osób dysponujących własnym stołem w domu oraz właścicieli lokali oferujących gościom tę ciekawą rozrywkę!

Co wyróżnia oferowane przez nas akcesoria do cymbergaja? 

Nasze produkty to przede wszystkim wysoka jakość. Warto postawić na te dopracowane elementy w przypadku gdy dopiero budujemy wyposażenie naszego klubu lub też jakiś element uległ zużyciu. Krążki i inne przedmioty wykonano z niezwykłą starannością oraz zadbano o to aby były wytrzymałe i mogły dobrze służyć przez długi czas!

Dlaczego warto mieć Air Hockeya w swoim klubie? 

Air Hockey to pasjonująca gra, posiadająca wielu fanów na całym świecie. Wyrabia refleks, spryt oraz dostarcza całą masę rozrywki. Gra jest idealna dla fanów w każdym wieku, co oznacza, że łączy pokolenia! Air Hockey jest doskonałą alternatywą dla innych gier! Postaw na tę rozrywkę i zdobądź nowych, stałych klientów w swoim lokalu!Jeśli więc potrzebujesz nowego sprzętu do swojej gry - zaopatrz się w oferowane przez nas akcesoria i ciesz się zadowoleniem graczy! Sklep bilard.pl powstał z myślą o miłośnikach właśnie takich ciekawych rozrywek! Zapraszamy do zakupów i życzymy wspaniałych chwil podczas gry w Air Hockeya! Jesteśmy po to aby wyposażyć Twój lokal w akcesoria najwyższej jakości!

Przedziały cenowe
pixel