Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podpórki kijów bilardowych

( ilość produktów: 12 )

Podpórki do kijów bilardowych służą do podtrzymywania kija w trakcie uderzenia w bilę. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie większej celności oraz dostępności do kul znajdujących się w trudnym dla gracza położeniu. Jakie są rodzaje podpórek do kijów bilardowych?

Rodzaje podpórek do kijów bilardowych

Podpórki do kijów bilardowych mogą mieć różne kształty i rozmiary. Do jednej z najczęściej stosowanych należy wielofunkcyjna podpórka nakręcana na kij bilardowy. Wykonana z wysokiej jakości plastiku jest odporna na uszkodzenia. Ten rodzaj podpórki do bilarda umożliwia uderzenie w kulę z kilku pozycji. Używana jest zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Stanowi jeden z elementów wyposażenia miłośników bilarda. Kolejnym rodzaje podpórki do kijów bilardowych jest podpórka mosiężna w kształcie krzyża. Złota, wypolerowana powierzchnia efektownie prezentuje się na stole bilardowym. Posiada gwint, do nakręcania na kij, dzięki czemu jest stabilna. Znakomitym rozwiązaniem, które umożliwia manewrowanie kijem pod różnym kątem w stosunku do bili jest podpórka mosiężna typu mostek. Nakręcona na kij pozwala na uderzenie bili z trudnej dla gracza pozycji. Wykonana z mosiądzu znakomicie prezentuje się na bilardowym stole. Stabilność zapewniają jej dwie nogi oraz masywna konstrukcja. Kolejnym typem jest chromowana podpórka w kształcie pająka. Posiada dwie wysokie nogi, dzięki czemu umożliwia uderzenia w górną część kuli. Nogi w tym modelu są dłuższe niż przy podpórce w kształcie mostka.

Przedłużka do kija bilardowego

Kolejnymi często używanymi akcesoriami w bilardzie, zarówno przez zaawansowanych graczy, jak i osoby początkujące są przedłużki do kijów bilardowych. Do popularnych należy przedłużka teleskopowa, która jest wygodna w użyciu oraz stabilna po rozłożeniu. Znacznie ułatwia zagrywanie białej bili na granicy naszego zasięgu, dzięki czemu zwiększa celność uderzeń.

Podpórki oraz przedłużki do kijów to znakomite rozwiązanie dla miłośników tej gry. Pozwalają zwiększyć ilość celnych uderzeń, dlatego stanowią częste wyposażenie graczy.

Marka
Przedziały cenowe
pixel