Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Air hockey

( ilość produktów: 23 )

Air hockey na 2 osoby

Do grona najbardziej popularnych gier stołowych śmiało można zaliczyć air hockey, którego turnieje odbywają się na całym świecie! Rozrywka ta znakomicie wpływa na refleks, zręczność oraz koncentrację. W grze mogą uczestniczyć 2 lub 4 osoby, a więc jest to znakomity sposób na kreatywne spędzenie czasu ze znajomymi, z partnerem lub z dziećmi. Air Hockey, w Polsce bardziej znany jako cymbergaj, nie może się oczywiście obyć bez profesjonalnego stołu! 

Air hockey stół

Stoły do air hockeya mają szerokie zastosowanie i można je spotkać w wielu publicznych lokalach, takich jak restauracje, puby, wewnętrzne place zabaw. Często umieszczone są również na zewnątrz, w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. W takim przypadku, z uwagi na nasilony kontakt z niekorzystnymi czynnikami, air hockey stół powinien być przystosowany do rozmaitych warunków i zapewniać znakomitą odporność zarówno na wilgoć oraz wodę, jak i na promienie słoneczne czy też wysokie temperatury. Trwałe i solidne materiały stanowią najlepszą gwarancję wytrzymałości w każdych warunkach atmosferycznych. Niektóre modele z naszej oferty są nawet wyposażone w zaawansowany system osuszający pole gry, dzięki czemu ze stołu można korzystać niezależnie od pogody! Ponieważ w cymbergaja chętnie grają już nawet kilkulatki, air hockey stół powinien cechować się designem który jest atrakcyjny dla różnych grup wiekowych. W naszym sklepie nie brakuje designerskich, barwnych modeli zaprojektowanych z myślą o najmłodszych użytkownikach!

Air hockey cena

Stoły air hockey do użytku profesjonalnego to zaawansowane urządzenia, dlatego też ich koszt jest dość wysoki. Profesjonalny air hockey cena oscyluje w granicach 10- 16 tys. złotych. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku stołów do użytku domowego, które nie posiadają mechanizmu wrzutowego ani wyświetlacza z wynikiem- ceny takich stołów zaczynają się już od około 300 złotych.  W sklepie Bilard.pl oferujemy zarówno zaawansowane stoły air hockey stworzone do profesjonalnych lokali jak i podstawowe modele w korzystnych cenach, które znakomicie sprawdzą się do gry w domowych warunkach!

Kategoria
Przedziały cenowe
pixel