Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pojemniki na kredę

( ilość produktów: 3 )

Pojemniki na kredę bilardową

Gra w bilard przez lata zjednała sobie wielu pasjonatów tej formy rozrywki. Każdy zapalony gracz doskonale wie, jak ważne są praktyczne akcesoria umożliwiające rozgrywanie kolejnych partii. Oczywistym elementem jest sam stół bilardowy, jednak nie mniej ważne są kije bilardowe czy kreda bilardowa. Kapek kija bilardowego odpowiednio pokryty kredą nie ślizga się po powierzchni kuli, tym samym umożliwiając wykonanie precyzyjnego ruchu. Specjalna kreda bilardowa jest najczęściej małych rozmiarów, przez co łatwo ją zgubić. Najlepszym sposobem na bezpieczne przechowywanie jest odpowiedni pojemnik na kredę bilardową.

Praktyczne rozwiązanie dla każdego pasjonata

Funkcjonalne pojemniki na kredę bilardową potrzebne są wszędzie tam, gdzie gra się w bilard zarówno rekreacyjnie, jak i na poważnie. Odpowiednie przechowywanie kredy sprawi, że będzie nie tylko bardziej wydajna, ale również nie zgubi się nawet podczas emocjonujących rozgrywek. Dla szczęśliwych posiadaczy stołu bilardowego oraz pasjonatów gry proponujemy różnorodne pojemniki. Zamykane ręcznie lub magnetycznie sprawdzą się doskonale w każdym miejscu. Dodatkowo wybrane modele posiadają wygodne i wytrzymałe mocowanie, które umożliwia łatwe oraz szybkie przytwierdzenie pojemnika z kredą bilardową do paska spodni. Dzięki temu możesz mieć kredę przy sobie podczas każdej rozgrywki.

Pojemniki na kredę ze sznurkiem

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla indywidualnych graczy posiadających stół bilardowy, ale również do właścicieli hoteli, pubów i barów, gdzie bilard jest jedną z fantastycznych rozrywek zapewnianych gościom. Poza standardowymi typami proponujemy praktyczne pojemniki na kredę ze sznurkiem. W szybki i nieskomplikowany sposób można przywiązać pojemnik w dowolnym miejscu tak, aby gracze mogli do woli korzystać z kredy bilardowej. Dzięki temu kreda nie zgubi się w żadnym momencie rozgrywki. Po całkowitym wykorzystaniu kredy wystarczy uzupełnić pojemnik, aby użytkownicy mogli kontynuować grę w komfortowych warunkach.

pixel