Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rękawice bilardowe

( ilość produktów: 6 )

Bilard - gra dla każdego?

Duży stół na środku pomieszczenia, pokryty zielonym, czy lekko niebieskim suknem, kolorowe kule (nazywane bilami) - każda ze swoim numerem, stojak na kije i słynna niebieska kostka, która służy do pocierania końcówki kija. Brzmi znajomo? Opis ten bardzo dobrze odzwierciedla design współczesnych (oczywiście nie wszystkich) barów, pubów, czy klubów bilardowych. Jest to zatem gra, która jest dostępna nie tylko dla zawodowców, ale i dla amatorów. W bilard może grać praktycznie każdy, kto ma na to ochotę. Chętnych przybywa, a co za tym idzie, wzrasta świadomość gry. Coraz więcej graczy inwestuje w różne akcesoria, które mają im uprościć i umilić grę.

Rękawice bilardowe - czym są i do czego służą?

Jednym z akcesoriów, które mogą pomóc graczom są rękawice bilardowe. Zakłada się je oczywiście na całą dłoń, ale pokrywają jedynie trzy palce: wskazujący, środkowy oraz kciuk. Stworzone są głównie z materiału typu lycra, dzięki temu zachowują elastyczność. Dobre rękawice do bilarda idealnie leżą na dłoni. Zapewniają ochronę rąk podczas gry, a także pomagają utrzymać kij w prawidłowej pozycji. Nasza dłoń jest mniej podatna na otarcia wywołane kijem bilardowym.

Jeżeli doskwiera nam nadmierne pocenie się dłoni, rękawica może się okazać doskonałym rozwiązaniem. Spocone dłonie mają wyraźny wpływ na naszą grę. Rękawice bilardowe sprawią, że kij nie będzie nam się wymykał spod kontroli i pozostanie nam posłuszny do samego końca, co zwiększy prawdopodobieństwo wygranej.

Dla kogo rękawice bilardowe?

Rękawice do bilarda są używane przez wielu profesjonalnych graczy, którym niejednokrotnie pomagają wygrać. Zakładają je również pasjonaci, jak i początkujący.

Jakie rękawice do bilarda oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo rękawice bilardowe najlepszych marek, takich jak Laperti, Super League, czy Adam Superior. Wszystko oczywiście w różnych rozmiarach oraz kolorach. Zapraszamy do zakupu, gwarantujemy dobrą jakość i sprawdzone produkty. Wszystko w najlepszych cenach.

pixel