Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stoliki zarobkowe

( ilość produktów: 10 )

Jak działają zarobkowe stoły do piłkarzyków?

Spotkamy je w barach, salonach rozrywki, hotelach, a także kurortach wypoczynkowych. Profesjonalne piłkarzyki często są oblegane zarówno przez najmłodszych uczestników, jak również dorosłych miłośników futbolu. Turniejowy stół do piłkarzyków na pieniądze jest świetną propozycją dla przedsiębiorców prowadzących własny lokal rozrywkowy. W sezonie wiosenno-letnim, takie stoły mogą zagwarantować sowity przypływ gotówki.

Mechanizm działania stołów zarobkowych

Modele nie różnią się szczególnie od innych stołów turniejowych. Posiadają szybę, która oddziela pole gry od graczy, co uniemożliwia sięgnięcie po piłeczkę przy wyłączonym stole. Z boku umieszczony jest wrzutnik na monety lub żetony. Po uiszczeniu opłaty, stół zostaje aktywowany: zapala się światło, a gracze otrzymują dostęp do piłki. Do każdej monety lub żetonu przypisana jest określona ilość czasu. Po upłynięciu, stół jest automatycznie wyłączany i wymaga ponownego wrzucenia zapłaty.

Ile można zarobić na profesjonalnych stołach?

To oczywiście zależy od lokalizacji stolika. Jeśli profesjonalne piłkarzyki stołowe na dwór są umieszczone w ruchliwym miejscu często wybieranym przez turystów, w ciągu jednej godziny stół może zarobić nawet kilkadziesiąt złotych. Zwykle, modele zarobkowe obsługują monety 1 lub 2 zł, jednak możliwy jest wariant, w którym stół jest aktywowany wyłącznie poprzez wrzucenie żetonu. W tym przypadku to sprzedawca decyduje, po jakiej cenie udostępnić żeton. Profesjonalne piłkarzyki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem graczy.

Jak wybrać właściwy model piłkarzyków?

Decydującym czynnikiem jest miejsce, w którym ustawimy stolik. Jeśli będzie on umieszczony na zewnątrz, warto postawić na egzemplarze wzmocnione stalą nierdzewną i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Kolejnym kryterium jest oczywiście rozmiar. Zarobkowe stoły do piłkarzyków są dostępne w różnych wariantach. Pamiętajmy, że z najwyższych stołów turniejowych nie skorzystają najmłodsi uczestnicy.

pixel