Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blaty konferencyjne

( ilość produktów: 2 )

Blaty konferencyjne

Oficjalnym spotkaniom czy to w domu, biurze, restauracji, czy hotelu najczęściej towarzyszy nie tylko podniosła atmosfera, ale również efektownie zastawiony stół. W tym celu zdecydowanie najlepiej sprawdzają się rozłożyste blaty konferencyjne, na których bez problemu zmieszczą się przystawki, napoje i wiele więcej. Dzięki eleganckiej oprawie stołu możesz uraczyć gości nie tylko smacznymi przekąskami, ale również niewątpliwymi walorami estetycznymi takiego rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe stoły konferencyjne, których staranne i solidne wykonanie sprawią, że każde przyjęcie będzie wyjątkowo udane.

Stół konferencyjny czy bilardowy? Wybierz 2 w 1!

W wielu ekskluzywnych restauracjach czy hotelach występuje dylemat – zdecydować się na stół konferencyjny, a może na stół bilardowy? W końcu gra w bilard jest jedną z najpopularniejszych rozrywek, z której chętnie korzystają goście. Jednak niekiedy odbywają się oficjalne przyjęcia lub spotkania, na których koniecznością są ustawne stoły konferencyjne. W naszym asortymencie znajdziesz rozwiązanie idealne, którym jest wielofunkcyjny blat konferencyjny. Blat tego typu zamontowany do odpowiedniego stołu bilardowego, umożliwi sprawne i szybkie przekształcenie go w stół konferencyjny. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu.

Wytrzymałość i estetyka

Oferujemy pięknie wykonane blaty konferencyjne w różnych kolorach i rozmiarach. Warto pamiętać, że każdy blat pasuje do kilku rodzajów wybranych stołów bilardowych. Dlatego przed wyborem należy przeczytać opis produktu, w którym znajduje się szczegółowa lista stołów kompatybilnych z blatem. Każdy z nich został wykonany z wysokich jakości materiałów ze szczególną dbałością o detale, dlatego możesz być pewien, że będzie stylowym dopełnieniem każdego wnętrza. Nieprzeciętne walory estetyczne idące w parze z funkcjonalnością zapewnią użytkownikom wiele możliwości wykorzystania. Zamień zwykły stół bilardowy na praktyczny stół konferencyjny w kilka chwil, wybierając oryginalne blaty konferencyjne z naszej oferty.

pixel