Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sukno bilardowe

( ilość produktów: 13 )

Profesjonalne sukno bilardowe

Chociaż znaczenie sukna bilardowego bywa niesłusznie bagatelizowane, stanowi on jeden z najważniejszych elementów stołu do gry! Wybór odpowiedniego sukna bilardowego ma niebagatelny wpływ na przebieg gry oraz skuteczność każdego strzału. 

Jakie sukno wybrać?

Podczas wyboru sukna warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, które mają wpływ na jego użytkowanie oraz żywotność. Jedną z najważniejszych cech które decydują o wysokiej jakości sukna bilardowego jest materiał. W tym przypadku szczególnie polecana jest mieszanka wysokiej jakości wełny z tkaninami syntetycznymi, takimi jak poliester bądź nylon. Stuprocentowa wełna jest dość delikatna oraz ma tendencję do targania się, przez co już po krótkim czasie może być niezdatna do użytku. Sztuczne włókna pozwalają uzyskać większą wytrzymałość oraz odporność materiału na uszkodzenia. Niezmiernie ważna jest także gramatura włókna, ponieważ ma ona niebagatelny wpływ na szybkość toczenia oraz trwałość tkaniny. Optymalna gramatura to mniej więcej 400 gr/m2.

Sukno do bilarda w sklepie Bilard

W naszej ofercie możesz znaleźć znakomitej jakości, wytrzymałe sukno do bilarda, zapewniające wydajność na długi czas. Dysponujemy suknem bilardowym w rozmaitych kolorach: dostępne jest u nas tradycyjne sukno zielone a także mnóstwo innych wariantów, które możesz wybrać w zależności od własnych preferencji! Oferujemy sukna wykonane z różnorodnych tkanin. Najczęściej spotykane jest sprawdzone połączenie wełny z poliestrem, przy czym wysokiej jakości sukno do bilarda powinno zawierać co najmniej 45 % wełny. W naszym sklepie znajdziesz także specjalistyczne sukno bilardowe z domieszką wełny wielbłądziej o znakomitej wytrzymałości!

Niezbędne akcesoria bilardowe w sklepie Bilard.pl

Profesjonalne sukna do bilarda, stoły bilardowe, kije, środki do czyszczenia, a także mnóstwo innych produktów niezbędnych do gry w bilard możesz znaleźć w naszym specjalistycznym sklepie internetowym! Ofertę kierujemy zarówno do początkujących graczy jak i zaawansowanych użytkowników, dla których gra w bilard nie ma żadnych tajemnic!

Marka
Przedziały cenowe
pixel