Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wieszaki i stojaki na kije

( ilość produktów: 6 )

Wieszaki i stojaki na kije

Stół do bilarda stanowi często spotykany element wyposażenia wielu popularnych klubów oraz lokali gastronomicznych, szczególnie tych funkcjonujących do późnych godzin wieczornych. Jednakże sam stół to jeszcze nie wszystko- aby mogły się odbywać liczne rozgrywki bilardowe, niezbędny jest szereg dodatkowych akcesoriów, takich jak profesjonalne kije oraz bile. Wygodne przechowywanie akcesoriów zapewnią wieszaki i stojaki na kije bilardowe, które dostępne są w kilku wariantach w naszym profesjonalnym sklepie! 

Niezbędne wyposażenie bilardowego gracza

Każdy szanujący się lokal w którym odbywają się gry w bilard, powinien zadbać o kompleksowe wyposażenie dla graczy, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Tu pojawia się jednak drobny problem w postaci estetycznego i bezpiecznego przechowywania rozmaitych akcesoriów. W takim przypadku pomoc niosą wygodne stojaki na kije do bilarda, zdolne pomieścić nawet do 10 kijów o różnej długości! W sklepie Bilard.pl dostępne są praktyczne wieszaki na kije bilardowe w rozmaitych formach, umożliwiające dopasowanie do niemalże każdej przestrzeni. Dzięki starannemu wzornictwu, nasze produkty zapewniają wysoki poziom estetyki, a drewniany materiał stanowi o ich długotrwałej użyteczności. W ofercie posiadamy również funkcjonalne rozwiązania służące do przechowywania pełnego kompletu kul do gry, a także niezbędnych podczas każdej rozgrywki trójkątów bilardowych. 

Bilard.pl - sklep dla prawdziwych pasjonatów

Szeroka oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do początkujących graczy, jak i zawodowców, którzy zdążyli już doskonale opanować zasady gry i mogą pochwalić się szczególnymi umiejętnościami w tej dziedzinie. Z naszej oferty mogą skorzystać również właściciele barów, pubów oraz klubów, którzy pragną uzupełnić swój lokal o kompletne wyposażenie do gry w bilard! Dołożyliśmy wszelkich starań do tego, aby nasz asortyment składał się wyłącznie z wysokiej jakości, sprawdzonych produktów, pochodzących od cieszących się renomą na rynku producentów. Dzięki temu należymy obecnie do ścisłej czołówki wśród sklepów z akcesoriami do bilarda w Polsce! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych profesjonalnych produktów.

Przedziały cenowe
pixel