Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kosmetyka bilardowa

( ilość produktów: 7 )

Kosmetyka bilardowa

Bilard to klasyczna rozrywka, której nie zagraża upływ czasu ani coraz to nowsze technologie. Gra w bilard wciąż odnajduje zwolenników w kolejnych pokoleniach, będąc ciekawą propozycją na spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół. Kluczowym elementem bez którego nie może się obyć ta dyscyplina, jest oczywiście profesjonalny stół bilardowy. Aby zachował estetyczne i schludne wrażenie, nie powinno się go zaniedbywać, a skrupulatne czyszczenie powinno stać się regularnym rytuałem! W naszym sklepie dostępna jest kosmetyka bilardowa oraz wszelkie niezbędne środki umożliwiające utrzymanie stołu bilardowego w należytej czystości.

Niezbędne akcesoria do stołu bilardowego

Stoły do bilarda zazwyczaj są umieszczone w miejscach które nie za bardzo sprzyjają czystości, takich jak kluby taneczne czy bary. Na szczęście, wyczyszczenie stołu nie jest czynnością szczególnie trudną. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, dzięki którym łatwo można zachować schludny wygląd stołu oraz estetykę na odpowiednim poziomie.

Podstawowe akcesoria do stołu bilardowego, które pomogą w utrzymaniu czystości, to szczotka do czyszczenia sukna, dzięki której łatwo można usunąć kurz oraz drobne zabrudzenia, a także profesjonalne środki czystości, które przydadzą się w przypadku mocniejszych zabrudzeń.

Specjalistyczny klej do sukna bilardowego

Sukno jest najbardziej delikatnym elementem stołu bilardowego, a co za tym idzie, najszybciej ulega zużyciu. Wówczas koniecznością staje się wymiana na nowy „dywanik”, który trzeba umiejętnie i starannie przymocować do stołu. Pomoże w tym profesjonalny klej do sukna bilardowego, dzięki któremu montaż nowej tkaniny będzie wyjątkowo prostą czynnością i nie sprawi trudu nawet osobie bez wprawy. Polecamy wygodne kleje do sukna w formie aerozolu. Oferowane przez nas kleje charakteryzują się doskonałą wytrzymałością oraz szerokim zastosowaniem- mogą służyć do łączenia ze sobą rozmaitych materiałów, w tym płyt wiórowych, drewna, skóry czy metalu!

Profesjonalna kosmetyka bilardowa w sklepie Bilard.pl

Regularne czyszczenie stołu pozwala zachować jego schludny wygląd oraz zapobiec powstawaniu trudnych do usunięcia, silnych zabrudzeń. Stosując specjalistyczne środki do czyszczenia z naszej oferty, możesz w odpowiedni sposób zadbać o czystość stołu bilardowego.

Marka
pixel