Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Części zamienne do piłkarzyków stołowych

( ilość produktów: 37 )

Jakie części zamienne do piłkarzyków możemy zakupić?

Mecze w piłkarzyki potrafią być niezwykle zacięte oraz emocjonujące. Gdy do walki naprzeciwko sobie staną waleczne i silne osoby, intensywna rozgrywka może czasem doprowadzić do drobnych uszkodzeń stołu. W takiej sytuacji, z pomocą przychodzą nam części zamienne do piłkarzyków, z którymi bez trudu przywrócimy stołowi jego nienaganną funkcjonalność. Jakie części możemy zakupić?

Najczęściej uszkodzeniom ulegają drobiazgi

Wbrew pozorom, turniejowy stół do piłkarzyków to całkiem złożona konstrukcja, w której znajduje się wiele drobnych elementów. Ich zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. taką rolę pełnią chociażby odbijacze montowane na uchwytach. Dzięki temu, intensywna rozgrywka nie zagraża porysowaniu band, ponieważ specjalna guma pochłania wstrząsy. To właśnie uchwyty są najbardziej narażone na uszkodzenia. Z biegiem czasu warto pomyśleć o wymianie sprężynek mających spory wpływ na swobodę rozgrywki.

Od zaślepek po pole do gry

Szeroki wybór produktów sprawia, że w razie usterki możemy swobodnie wymienić każdy element stołu. Zamienne części do piłkarzyków stołowych obejmują: licznik goli, zaślepki, żetony, bumpery, drążki, uchwyty, sylwetki piłkarzyków w różnych kolorach, a nawet całe plansze do gry. Przy tak emocjonującej i intensywnej grze, drobne mankamenty zawsze będą się przytrafiać z biegiem czasu. Na szczęście nie musimy się tym martwić mając do dyspozycji tak bogaty wybór części zamiennych.

Warto dbać o nienaganny stan stołu

Aby rozgrywka w piłkarzyki była w pełni satysfakcjonująca, stolik musi być zadbany. Czasami, nawet najmniejszy detal, taki jak sprężyna w uchwycie, może znacznie utrudnić grę. Dokonując regularnych inspekcji sprawdzamy, czy stół wciąż spełnia swoją rolę i dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie. Jeśli zauważymy jakiekolwiek odstępstw od normy, części zamienne do piłkarzyków pozwolą nam przywrócić stołowi jego pełny blask.

Przedziały cenowe
pixel