Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tenis stołowy

( ilość produktów: 2 )

Tenis stołowy

Ta niezwykle prosta, lecz wymagająca dużej zręczności dyscyplina cieszy się niebywałą popularnością na całym świecie! Tenis stołowy, powszechnie znany też jako ping-pong, to gra stołowa przeznaczona dla dwóch albo czterech graczy, którzy odbijają między sobą lekką piłeczkę za pomocą specjalnej rakietki. Dyscyplina ta pomaga w ćwiczeniu koordynacji ruchowej oraz znakomicie wpływa na umiejętność koncentracji, dlatego też trening tenisa stołowego polecany jest osobom w każdym wieku, również dzieciom!

Niezbędne akcesoria do tenisa

Gra w tenisa stołowego nie wymaga kompletowania dużej ilości akcesoriów. Wytrzymały stół, solidne rakietki oraz zapas piłeczek w zupełności wystarczy! Warto jednak zadbać o to, aby wybierać produkty doskonałej jakości. W ten sposób uzyskamy pewność, że będą nam świetnie służyły nawet przez długi czas!Nawet w przypadku kiedy nie dysponujemy dużą ilością miejsca w domu, możemy czerpać przyjemność z gry w tenisa stołowego! Jest to możliwe dzięki kompaktowemu stolikowi Moni Cornilleau. Dzięki możliwości regulowania wysokości nóg, stolik ten można dopasować do graczy w każdym wieku, a po złożeniu stolik zajmuje bardzo mało miejsca.Ponieważ piłeczki do ping-ponga mają duże skłonności do tego żeby się gubić (szczególnie w przypadku gry na zewnątrz), warto zawczasu zaopatrzyć się w większą ilość! W naszym sklepie dostępne są opakowania z 3 sztukami piłeczek, które mogą posłużyć podczas wielu gier! Warto pamiętać o tym, że jakość piłeczek także ma ogromne znaczenie- dzięki lekkiej budowie i stabilnej konstrukcji zapewniają precyzyjny lot oraz prędkość na stałym poziomie. 

Bilard.pl - sklep dla każdego miłośnika gier stołowych

Sklep Bilard.pl może pochwalić się doskonałej jakości, zróżnicowanym asortymentem akcesoriów do gier stołowych. Znajdziesz u nas niezbędne akcesoria do gry w tenisa stołowego, cymbergaja (air hockey), do gry w bilard oraz do innych popularnych gier stołowych. Oferujemy produkty zarówno do użytku domowego, jak i do zastosowania w profesjonalnego!

pixel